Justyna Langowska

Trenerka międzykulturowa, kulturoznawczyni, doktorantka UJ. Specjalizuje się w temacie różnic kulturowych, komunikacji i kompetencji międzykulturowych. Łączy praktykę z teorią, dlatego doświadczenie trenerskie uzupełnia pracą naukową na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie prowadzi zajęcia z Kompetencji Trenerskich w Edukacji Międzykulturowej oraz Dyplomacji Kulturalnej.

 

Dydaktyk z powołania, stawiający na atmosferę i doświadczanie tak, aby szkolenie rozwijało nie tylko wiedzę i umiejętności, lecz także postawy. Specjalizuje się w kręgu kultury arabskiej, ale inne cześci globu nie są jej obce. Badania w ramach pracy doktorskiej prowadzi na temat… oczywiście kompetencji międzykulturowych. Twórczyni Instytutu Kompetencji Międzykulturowych, będącego nowoczesną instytucją naukowo-społeczną, której celem jest zaciekawienie światem.

Sama mówi o sobie, że "Świat zdecydowanie jest tym, co interesuje mnie najbardziej". 

 

Ahmed Ismail

Ahmed posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w marketingu i międzynarodowym Public Relations. Od 2012 do 2015 zajmował stanowisko Radcy ds. Turystyki w Ambasadzie Egiptu w Warszawie, gdzie jego sukcesem było uplasowanie Egiptu na pierwszym miejscu listy najbardziej popularnych destynacji turystycznych.

 

Ahmed posiada doświadczenie międzynarodowe pracy na rynkach latynoamerykańskich, arabskich oraz europejskich. Jest praktykiem międzykulturowości i międzynarodowego PR. Specjalizuje się w szkoleniach z komunikacji międzynarodowej i globalnego przywództwa.